Infobooky pre rodičov

..."Kde rodičia nájdu informácie"

Milí rodičia,

"Viem, že nie všetko sa dá zistiť na úradoch, niekedy nie je vôľa a predovšetkým nie je ČAS. Strávte ho radšej s deťmi, s rodinou. Pýtali ste sa ma na rôzne životné situácie. Práve preto som vytvorila tieto infobooky, kde som zhrnula všetky podstatné informácie, pripojila vzory a tlačivá a časté otázky rodičov."
JUDr. Mária Dvončová
autorka projektu Právne pre rodiča

NOVÉ INFOBOOKY od 11.novembra!!

otec na materskej

Ako si vybaviť materskú pre otca? Zoznam jednotlivých krokov. Aké sú možnosti mamičky počas materskej otca? Vaše časté otázky…..

Dve deti po sebe (+reťazový pôrod)

Z čoho sa Vám vypočíta materská pri ďalšom dieťati? Ako „vykryť“ obdobie medzi ukončením rodičovskej dovolenky so starším dieťaťom do nástupu na MD s mladším a veľa ďalšieho….

KOnčí mi rodičovská dovolenka

Z čoho sa mamičke vypočíta podpora v nezamestnanosti po rodičovskej dovolenke? Aké chyby neurobiť? Ako je to s dovolenkou po RD? Aké sú Vaše možnosti, ak sa do práce už vrátiť nechcete?

Budeme mať bábätko

Administratíva od tehotenstva až po nástup na rodičovskú dovolenku.Otcovstvo, vybavenie rodného listu, peniaze od štátu pre rodičov, ktoré lehoty nezmeškať. Priložené vzory oznámení, ktoré potrebujete.

Budeme mať škôlkara

Ako a kedy sa podávať prihláška do škôlky? Ako prebieha adaptačný pobyt?Čo ak ho dieťa nezvládne?Aké sú možnosti mamičky, ak dieťa do škôlky neprijmu?

Predĺžený Rodičovský príspevok

Ako ho vybaviť? Kedy ho začať vybavovať? Ako postupovať, ak Vám ho neschvália? 

Dvojičky/trojičky

Príspevok pri narodení dvojičiek. Osobitný príspevok pre trojičky. Aké sú možnosti otca pri materskej s dvojičkami?

SlobodnÁ mamička

Kedy zariaďovať dlhšiu materskú? Ako je s príspevkami od otca pre slobodnú mamičku? Ako sa určuje otcovstvo? Spolu so vzormi návrhov na súd…..

  • RODIČIA VEĽAKRÁT PRICHÁDZAJÚ ZBYTOČNE O PENIAZE, ZMEŠKAJÚ LEHOTU, PRETOŽE SA NEVEDIA DOPÁTRAŤ INFORMÁCIÍ O ICH SITUÁCII.​
  • Projekt Právne pre rodiča vznikol práve preto, aby bol pre Vás miestom.....KDE NÁJETE INFORMÁCIE
  • Nezabudnite sledovať aj fanpage na facebooku a instagram profil @pravne_pre_rodica
0
Rodičia si objednávajú /počet objednaných infobookov/

SPôsob platby (bankový prevod, platba kartou)