Čakáte bábätko? Prídite na tento skvelý seminár pre budúce maminky. Budem tam i ja.

PROGRAM

⇒Čo kde vybaviť, aké tlačivá po pôrode, na ktoré úrady ísť, na čo nezabudnúť, na čo máte nárok, čo je materská a rodičovský príspevok a aká je administratíva, čo keď chce ísť na materskú otec, ako vybaviť štátnu škôlku a ako prebieha zápis aveľa ďalších užitočných informácií… Právnička JUDr. Majka Dvončová (PRAVNEPRERODIČA) odpovedá na najčastejšie otázky (nielen) budúcich rodičov. Prednáška a diskusia s maminami na horúce témy mamičkovstva z právnej stránky.

⇒Ako pripraviť svoju myseľ a telo na pôrod v pohode, aby ste sa cítili dobre počas tehotenstva aj pri pôrode vám vysvetlí Veronika Kopecká, zakladateľka programu Extatický pôrod, a predvedie ukážky viazania a použitia špeciálnej mexickej šatky REBOZO, ktorá pomôže uvoľniť telo počas tehotenstva a pôrodu.

⇒Niekedy je ťažké porozumieť prečo dieťa plače, alebo čo má na mysli keď ešte nerozpráva… Klinická logopédka, Mgr. Martinka Kukumbergová, špecializujúca sa na Augmentatívnu a alternatívnu komunikáciu (Komunikujmespolu, n.o. ), vám dá tipy, ako podporiť porozumenie a rozvoj reči vášho bábätka od narodenia.

BONUSOVÁ prednáška: Fotografka tehuliek a novorodencov Kristina Bilousová z INFANTA Photostudio vysvetlí zásadné veci, ako sa pripraviť na fotografovanie novorodenca, ako fotenie prebieha a tipy ako uspať novorodenca 😉

Miesto podujatia:  beskilled academy, Svätoplukova 28, budova GAUDI (Vchod hneď od zastávky Kulíškova (trolejbusom 208 alebo 205)

Kedy? 16.6.2018

Chcem si kúpiť lístok